Vanaf €100 gratis bezorging!           024-7470106
8.8 / 10
  • Vandaag besteld Morgen in huis
  • Niet goed Geld terug
  • Vanaf 100,- Gratis levering
  • Eigen voorraad Korte lijntjes
  • Groot assortiment Scherpe prijzen!
  • Tevreden klanten 100% score

Glasvezel Accessoires

Tonen als Foto-tabel Lijst

10 producten

per pagina
Van hoog naar laag sorteren
  1. GA1287
    Artikelnummer GA1287
    Glasvezel paneel 1U 19 inch, 12x SC duplex, Baselink, zwart
    10,00 (excl. BTW) 12,10 (incl. BTW)
  2. GA1286
    Artikelnummer GA1286
    Glasvezel paneel 1U 19 inch, 24x SC duplex, Baselink, zwart
    10,00 (excl. BTW) 12,10 (incl. BTW)
  3. GA892
    Artikelnummer GA892
    Multimode adapter LC type, duplex
    2,06 (excl. BTW) 2,49 (incl. BTW)
  4. GA891
    Artikelnummer GA891
    SC glasvezel adapter Multimode, duplex
    1,65 (excl. BTW) 2,00 (incl. BTW)
  5. GA890
    Artikelnummer GA890
    Multimode adapter SC type, simplex
    1,24 (excl. BTW) 1,50 (incl. BTW)
  6. GA893
    Artikelnummer GA893
    Singlemode adapter FC Type D
    0,83 (excl. BTW) 1,00 (incl. BTW)
  7. GA897
    Artikelnummer GA897
    Singlemode adapter LC Type, duplex
    1,65 (excl. BTW) 2,00 (incl. BTW)
  8. GA898
    Artikelnummer GA898
    Singlemode adapter SC APC, duplex
    1,65 (excl. BTW) 2,00 (incl. BTW)
  9. GA1290
    Artikelnummer GA1290
    SC glasvezel adapter Singlemode, simplex
    1,24 (excl. BTW) 1,50 (incl. BTW)
  10. GA896
    Artikelnummer GA896
    SC glasvezel adapter Singlemode, duplex
    1,65 (excl. BTW) 2,00 (incl. BTW)

Glasvezel accessoires

Glasvezel paneel kopen of op zoek naar andere accessoires? Wij leveren alle extra’s en toebehoren die u nodig heeft om glasvezel kabels af te monteren in de patchkast. Gebruik daarvoor een 19 inch glasvezel paneel met de diverse koppelstukken of de andere accessoires die er beschikbaar zijn.

Tip: twijfelt u over de juiste accessoires om glasvezel aan te sluiten? Geen zorgen, onze specialisten denken graag met u mee. Neem contact op, dan leggen we uit wat u nodig heeft.

Onze glasvezel accessoires zijn van de hoogste kwaliteit, net als onze patchkasten en andere producten. U kiest bij ons voor niets minder dan het beste, bijvoorbeeld om bestaande kabels op een stevige manier in de kast te monteren.

Adapters, glasvezel paneel en meer

U heeft de keuze uit een breed assortiment glasvezel accessoires en bijvoorbeeld PC gereedschap. Zoekt u naar een glasvezel paneel voor 19 inch of een van de andere modellen? Bekijk daarnaast onze glasvezel adapters die u kunt bestellen. Voor een singlemode of multimode kabel, iets dat u kunt herkennen aan de kleur daarvan. Een oranje of lichtblauwe kabel is eigenlijk altijd multimode (mm). De gele kabels zijn veelal singlemode kabels. En komt u er zelf niet goed uit? Dan kijken we natuurlijk graag even met u mee.

Glasvezel kabels verlengen

Wilt u de bestaande glasvezel kabel verlengen en bent u daarvoor op zoek naar een accessoire? U kunt eenvoudig koppelstukken bestellen, waarmee u een ST, SC en LC-kabel zonder problemen kunt verlengen. De ideale manier om de kabels aan te sluiten op de manier die u voor ogen heeft, zodat u optimaal gebruik kunt maken van de patchkast of serverkast die u heeft staan.

Glasvezel accessoires kopen

Wilt u glasvezel accessoires kopen? Wij zijn uw online specialist in patchkasten en alles wat daarmee te maken heeft. Zoals adapters en panelen voor glasvezel, net als de koppelingen of koppelstukken die u nodig heeft om de kabels te verlengen. Wij helpen u graag op weg, dus heeft u vragen? Bel ons op werkdagen tussen 9:00 en 17:00 uur op telefoonnummer 024 333 30 02 of gebruik het online contactformulier.

Nieuwsbrief