Vanaf €100 gratis bezorging!           024-7470106
8.9 / 10
  • Vandaag besteld Morgen in huis
  • Niet goed Geld terug
  • Vanaf 100,- Gratis levering
  • Eigen voorraad Korte lijntjes
  • Groot assortiment Scherpe prijzen!
  • Tevreden klanten 100% score

Glasvezel Accessoires

Tonen als Foto-tabel Lijst

10 producten

per pagina
Van hoog naar laag sorteren
  1. Artikelnummer GA1287
    Glasvezel paneel 1U 19 inch, 12x SC duplex, Baselink, zwart
    10,00 (excl. BTW) 12,10 (incl. BTW)
  2. Artikelnummer GA1286
    Glasvezel paneel 1U 19 inch, 24x SC duplex, Baselink, zwart
    10,00 (excl. BTW) 12,10 (incl. BTW)
  3. Artikelnummer GA892
    Multimode adapter LC type, duplex
    2,06 (excl. BTW) 2,49 (incl. BTW)
  4. Artikelnummer GA891
    SC glasvezel adapter Multimode, duplex
    1,65 (excl. BTW) 2,00 (incl. BTW)
  5. Artikelnummer GA890
    Multimode adapter SC type, simplex
    1,24 (excl. BTW) 1,50 (incl. BTW)
  6. Artikelnummer GA893
    Singlemode adapter FC Type D
    0,83 (excl. BTW) 1,00 (incl. BTW)
  7. Artikelnummer GA897
    Singlemode adapter LC Type, duplex
    1,65 (excl. BTW) 2,00 (incl. BTW)
  8. Artikelnummer GA898
    Singlemode adapter SC APC, duplex
    1,65 (excl. BTW) 2,00 (incl. BTW)
  9. Artikelnummer GA1290
    SC glasvezel adapter Singlemode, simplex
    1,24 (excl. BTW) 1,50 (incl. BTW)
  10. Artikelnummer GA896
    SC glasvezel adapter Singlemode, duplex
    1,65 (excl. BTW) 2,00 (incl. BTW)

Glasvezel accessoires

Serverkastkopen.nl is het adres voor glasvezel accessoires. Wij leveren een eenvoudig systeem om glasvezel kabels af te monteren in uw patchkast. Dit kan doormiddel van een 19inch glasvezel patchpaneel in combinatie met diverse koppelstukken. Hierdoor kunt u eenvoudig bestaande glasvezel kabels stevig in de patchkast monteren.

Glasvezel adapter singlemode of multimode

Heeft u een singlemode of multimode glasvezel kabel? Dit is vaak te herkennen aan de kleur van de glasvezel kabel. De oranje en licht blauwe kabels zijn eigenlijk altijd multimode glasvezel kabels. De singlemode glasvezel kabel is meestal een gele kabel.

Glasvezel kabels verlengen

Om uw SC, ST of LC glasvezel kabel te verlengen gebruikt u eenvoudig een glasvezel koppelstuk.

Het assortiment van Serverkastkopen.nl

In deze shop vindt u verschillende type glasvezel koppelstukken.

Nieuwsbrief