Vanaf €100 gratis bezorging!           024-7470106
8.8 / 10
  • Vandaag besteld Morgen in huis
  • Niet goed Geld terug
  • Vanaf 100,- Gratis levering
  • Eigen voorraad Korte lijntjes
  • Groot assortiment Scherpe prijzen!
  • Tevreden klanten 100% score

Glasvezel Bekabeling

Tonen als Foto-tabel Lijst

Producten 1-24 van 37

Pagina
per pagina
Van hoog naar laag sorteren
  1. SC-LC
    Artikelnummer F0881
    Multimode patchkabel SC-LC 2m, duplex 50/125 OM2
    7,00 (excl. BTW) 8,47 (incl. BTW)
  2. LC-LC
    Artikelnummer F0887
    Multimode patchkabel LC-LC 2m, duplex 50/125 OM2
    9,68 (excl. BTW) 11,71 (incl. BTW)
  3. LC-LC
    Artikelnummer F1345
    Multimode patchkabel LC-LC 3m, duplex 50/125 OM2
    9,00 (excl. BTW) 10,89 (incl. BTW)
  4. Multimode patchkabel LC-ST 1m, duplex 50/125 OM2
    Artikelnummer F1160
    Multimode patchkabel LC-ST 1m, duplex 50/125 OM2
    7,00 (excl. BTW) 8,47 (incl. BTW)
  5. LC-ST
    Artikelnummer F1155
    Multimode patchkabel LC-ST 2m, duplex 50/125 OM2
    8,00 (excl. BTW) 9,68 (incl. BTW)
  6. LC-ST
    Artikelnummer FF0051
    Multimode patchkabel LC-ST 3m, duplex 50/125 OM2
    9,00 (excl. BTW) 10,89 (incl. BTW)
  7. SC-SC
    Artikelnummer F1162
    Multimode patchkabel SC-SC 1m, duplex 50/125 OM2
    7,00 (excl. BTW) 8,47 (incl. BTW)
  8. SC-SC
    Artikelnummer F1164
    Multimode patchkabel SC-SC 2m, duplex 50/125 OM2
    8,00 (excl. BTW) 9,68 (incl. BTW)
  9. SC-ST
    Artikelnummer F1154
    Multimode patchkabel SC-ST 1m, duplex 50/125 OM2
    7,00 (excl. BTW) 8,47 (incl. BTW)
  10. SC-ST
    Artikelnummer F1163
    Multimode patchkabel SC-ST 2m, duplex 50/125 OM2
    8,00 (excl. BTW) 9,68 (incl. BTW)
  11. SC-ST
    Artikelnummer F2062
    Multimode patchkabel SC-ST 1m, duplex 50/125 OM3
    7,00 (excl. BTW) 8,47 (incl. BTW)
  12. SC-ST
    Artikelnummer F2063
    Multimode patchkabel SC-ST 2m, duplex 50/125 OM3
    8,00 (excl. BTW) 9,68 (incl. BTW)
  13. LC-LC
    Artikelnummer F0886
    Multimode patchkabel LC-LC 1m, duplex 50/125 OM2
    7,00 (excl. BTW) 8,47 (incl. BTW)
  14. LC-LC
    Artikelnummer F0888
    Multimode patchkabel LC-LC 5m, duplex 50/125 OM2
    10,00 (excl. BTW) 12,10 (incl. BTW)
  15. LC-SC
    Artikelnummer Z1517
    Multimode patchkabel, LC-SC 20m, duplex 50/125 OM3
    42,00 (excl. BTW) 50,82 (incl. BTW)
  16. SC-LC
    Artikelnummer F1347
    Multimode patchkabel, SC-LC 3m, duplex 50/125 OM2
    9,00 (excl. BTW) 10,89 (incl. BTW)
  17. SC-LC
    Artikelnummer F0882
    Multimode patchkabel, SC-LC 5m, duplex 50/125 OM2
    11,00 (excl. BTW) 13,31 (incl. BTW)
  18. SC-ST
    Artikelnummer F1163m
    Multimode patchkabel SC-ST 3m, duplex 50/125 OM2
    10,00 (excl. BTW) 12,10 (incl. BTW)
  19. SC-SC
    Artikelnummer F1164-3m
    Multimode patchkabel SC-SC 3m, duplex 50/125 OM2
    10,00 (excl. BTW) 12,10 (incl. BTW)
  20. ST-ST
    Artikelnummer ZAM123
    Multimode patchkabel ST-ST 1m, duplex 50/125 OM2
    8,00 (excl. BTW) 9,68 (incl. BTW)
  21. ST-ST
    Artikelnummer ZAM124
    Multimode patchkabel ST-ST 2m, duplex 50/125 OM2
    8,75 (excl. BTW) 10,59 (incl. BTW)
  22. ST-ST
    Artikelnummer ZAM125
    Glasvezel kabel ST-ST 5m, duplex 50/125 OM2 Multimode
    15,00 (excl. BTW) 18,15 (incl. BTW)
  23. LC-LC
    Artikelnummer F90
    Multimode patchkabel LC-LC 2m, duplex 50/125 OM2
    7,96 (excl. BTW) 9,63 (incl. BTW)
  24. SC-SC
    Artikelnummer F91
    Multimode patchkabel SC-SC 5m, duplex 50/125 OM2
    10,00 (excl. BTW) 12,10 (incl. BTW)

Producten 1-24 van 37

Pagina

H1 Glasvezel bekabeling

Glasvezel bekabeling gezocht? U kunt online glasvezel kabels kopen. Het is een kabel met een flinterdunne vezel van glas. De toepassing is vooral geschikt voor telecommunicatie, dankzij licht door lange vezels van optisch helder glas.

Het signaal is geweldig geschikt voor grote afstanden, om razendsnelle data-communicatie mogelijk te maken. We zijn uw online specialist in glasvezel kabels, zodat u een hoogwaardige ethernet kabel kunt toepassen. Wij adviseren welke kabel voor glasvezel geschikt is en hoe u daar op kantoor of thuis goed gebruik van kunt maken.

Glasvezel ethernet kabel voor telecommunicatie

Wilt u een glasvezel internet kabel kopen? U kunt een glasvezel kabel trekken vanaf de servers of de meterkast naar computers en andere apparatuur, zodat u daar optimaal gebruik van kunt maken.

Benieuwd naar de beste UTP-kabel voor glasvezel of benieuwd hoe u gebruik kunt maken van een geschikte optische kabel? We denken daarover graag met u mee, bijvoorbeeld op basis van de OM1 tot en met OM4-specificatie. Wij zorgen ervoor dat u tot hoge snelheden kunt rekenen op betrouwbare data- en telecommunicatie, zodat de IT-infrastructuur niets te wensen overlaat.

H2 OM1, OM2, OM3 en OM4 bekabeling

Benieuwd naar de mogelijkheden van een OM1, OM2 , OM3 of een OM4 glasvezel kabel? Wij zetten de specificaties voor u op een rij:

<tabel bekabeling>

En komt u er zelf niet goed uit met de verschillende glasvezel kabels? Geen zorgen, als u contact met ons opneemt leggen we u graag uit wat de verschillen zijn en wat in uw geval de beste keuze is.

H2 SC, LC en ST-glasvezelkabels

We kunnen u op die manier adviseren over SC-, LC- en ST-glasvezelkabels in de verschillende lengtes. U kunt bijvoorbeeld gebruik maken van een multimode (MM) glasvezelkabel voor een kort afstand met een hoge snelheid. De kern van de kabel is 50 micron en biedt mogelijkheden om meerdere lichtstralen tegelijkertijd door te laten.

We zijn uw specialist in glasvezel bekabeling. Standaard goed van kwaliteit en uitstekend geschikt om thuis of op een professionele manier gebruik van te maken. Wij helpen u de juiste UTP- of optische kabel te vinden, zodat u met hoge snelheid alle data kunt verzenden.

H2 Glasvezel internet kabel kopen

Een glasvezel internet kabel kopen? Goed geschikt voor aansluitingen op kantoor. Ideaal in combinatie met uw patchkast en de servers of apparatuur waar u gebruik van maakt. De juiste keuze op basis van hoge kwaliteit, waarover we u uitstekend kunnen adviseren.

Heeft u vragen over glasvezel kabels of een van onze andere producten? Bel ons op werkdagen tussen 9:00 en 17:00 uur op telefoonnummer 024 333 30 02 of gebruik het online contactformulier.

    Attenuation BLP BLP [MHz*km Gigabit Gigabit 10 Gigabit
FiberType Core/Coating 1300 nm 850 nm LED stimulate (OFL) Laser stimulate (EMB) 1000BaseSX 1000BaseLX (1300nm) 10GbaseSX
OM1 62.5/125μm 1.5 3.5 200 (n.a.) 275m 550m ca. 30m
OM2 50/125μm 1.5 3.5 500 (n.a.) 550m 550m ca. 80m
OM3 50/125μm 1.5 3.5 1500 2000 1000m 550m 300m
OM4 50/125μm 1.5 3.5 3500 4700 >1000m 550m 550m
Nieuwsbrief