Vanaf €100 gratis bezorging!           024-7470106
8.8 / 10
  • Vandaag besteld Morgen in huis
  • Niet goed Geld terug
  • Vanaf 100,- Gratis levering
  • Eigen voorraad Korte lijntjes
  • Groot assortiment Scherpe prijzen!
  • Tevreden klanten 100% score

OM2 Glasvezel Bekabeling

Tonen als Foto-tabel Lijst

Producten 1-24 van 31

Pagina
per pagina
Van hoog naar laag sorteren
  1. SC-LC
    Artikelnummer F0881
    Multimode patchkabel SC-LC 2m, duplex 50/125 OM2
    7,00 (excl. BTW) 8,47 (incl. BTW)
  2. LC-LC
    Artikelnummer F0887
    Multimode patchkabel LC-LC 2m, duplex 50/125 OM2
    9,68 (excl. BTW) 11,71 (incl. BTW)
  3. LC-LC
    Artikelnummer F1345
    Multimode patchkabel LC-LC 3m, duplex 50/125 OM2
    9,00 (excl. BTW) 10,89 (incl. BTW)
  4. Multimode patchkabel LC-ST 1m, duplex 50/125 OM2
    Artikelnummer F1160
    Multimode patchkabel LC-ST 1m, duplex 50/125 OM2
    7,00 (excl. BTW) 8,47 (incl. BTW)
  5. LC-ST
    Artikelnummer F1155
    Multimode patchkabel LC-ST 2m, duplex 50/125 OM2
    8,00 (excl. BTW) 9,68 (incl. BTW)
  6. LC-ST
    Artikelnummer FF0051
    Multimode patchkabel LC-ST 3m, duplex 50/125 OM2
    9,00 (excl. BTW) 10,89 (incl. BTW)
  7. SC-SC
    Artikelnummer F1162
    Multimode patchkabel SC-SC 1m, duplex 50/125 OM2
    7,00 (excl. BTW) 8,47 (incl. BTW)
  8. SC-SC
    Artikelnummer F1164
    Multimode patchkabel SC-SC 2m, duplex 50/125 OM2
    8,00 (excl. BTW) 9,68 (incl. BTW)
  9. SC-ST
    Artikelnummer F1154
    Multimode patchkabel SC-ST 1m, duplex 50/125 OM2
    7,00 (excl. BTW) 8,47 (incl. BTW)
  10. SC-ST
    Artikelnummer F1163
    Multimode patchkabel SC-ST 2m, duplex 50/125 OM2
    8,00 (excl. BTW) 9,68 (incl. BTW)
  11. LC-LC
    Artikelnummer F0886
    Multimode patchkabel LC-LC 1m, duplex 50/125 OM2
    7,00 (excl. BTW) 8,47 (incl. BTW)
  12. LC-LC
    Artikelnummer F0888
    Multimode patchkabel LC-LC 5m, duplex 50/125 OM2
    10,00 (excl. BTW) 12,10 (incl. BTW)
  13. SC-LC
    Artikelnummer F1347
    Multimode patchkabel, SC-LC 3m, duplex 50/125 OM2
    9,00 (excl. BTW) 10,89 (incl. BTW)
  14. SC-LC
    Artikelnummer F0882
    Multimode patchkabel, SC-LC 5m, duplex 50/125 OM2
    11,00 (excl. BTW) 13,31 (incl. BTW)
  15. SC-ST
    Artikelnummer F1163m
    Multimode patchkabel SC-ST 3m, duplex 50/125 OM2
    10,00 (excl. BTW) 12,10 (incl. BTW)
  16. SC-SC
    Artikelnummer F1164-3m
    Multimode patchkabel SC-SC 3m, duplex 50/125 OM2
    10,00 (excl. BTW) 12,10 (incl. BTW)
  17. ST-ST
    Artikelnummer ZAM123
    Multimode patchkabel ST-ST 1m, duplex 50/125 OM2
    8,00 (excl. BTW) 9,68 (incl. BTW)
  18. ST-ST
    Artikelnummer ZAM124
    Multimode patchkabel ST-ST 2m, duplex 50/125 OM2
    8,75 (excl. BTW) 10,59 (incl. BTW)
  19. ST-ST
    Artikelnummer ZAM125
    Glasvezel kabel ST-ST 5m, duplex 50/125 OM2 Multimode
    15,00 (excl. BTW) 18,15 (incl. BTW)
  20. LC-LC
    Artikelnummer F90
    Multimode patchkabel LC-LC 2m, duplex 50/125 OM2
    7,96 (excl. BTW) 9,63 (incl. BTW)
  21. SC-SC
    Artikelnummer F91
    Multimode patchkabel SC-SC 5m, duplex 50/125 OM2
    10,00 (excl. BTW) 12,10 (incl. BTW)
  22. SC-SC
    Artikelnummer f93
    Multimode patchkabel ST-SC 1m, duplex 50/125 OM2
    10,00 (excl. BTW) 12,10 (incl. BTW)
  23. SC-SC
    Artikelnummer F94
    Multimode patchkabel ST-SC 2m, duplex 50/125 OM2
    10,00 (excl. BTW) 12,10 (incl. BTW)
  24. SC-SC
    Artikelnummer F95
    Multimode patchkabel ST-SC 3m, duplex 50/125 OM2
    10,00 (excl. BTW) 12,10 (incl. BTW)

Producten 1-24 van 31

Pagina

OM2 glasvezel bekabeling

OM2 kabel kopen? Glasvezel bekabeling op basis van OM2 biedt hoge snelheden en uitstekende betrouwbaarheid. De kabels zijn geschikt voor gemiddelde tot relatief lange afstanden, langer dan een OM1-kabel.

Tip: op zoek naar bekabeling voor langere afstanden? We adviseren u graag over glasvezel bekabeling, ook op basis van OM3 en zelfs OM4.

De OM2 kabel bevat een flinterdunne vezel van glas. Goed geschikt voor telecommunicatie met hoge snelheid, bijvoorbeeld om razendsnel data te verzenden. Wij adviseren u graag over onze SC, LC en ST-kabels, zodat u daar thuis of op kantoor op een hoogwaardige manier gebruik van kunt maken.

OM2 kabel: tot 10 GB/s

Een OM2 kabel gezocht? De bekabeling voor glasvezel is geschikt tot maximaal 10 GB/s. Het garandeert hoge snelheden, waar u bovendien op een betrouwbare manier gebruik van kunt maken. En wilt u gebruik maken van kabels die het glasvezelsignaal heen-en-weer kunnen sturen voor een hogere bandbreedte? We denken daarover graag met u mee, zodat u altijd de beste keuze maakt.

Bovendien kunnen we u goed adviseren over multimode (MM) kabels op basis van glasvezel. Geschikt voor meerdere lichtstralen tegelijkertijd, waardoor u optimaal gebruik maakt van de moderne mogelijkheden.

OM2 kabel kopen

We zijn uw online patchkastwinkel, zowel voor complete patchkasten als voor de bekabeling die u nodig heeft. Als het gaat om een OM2 kabel en ook als u zoekt naar de verschillen tussen OM1, OM2, OM3 en OM4. We adviseren u graag deskundig over de diverse mogelijkheden, zodat u de beste tele- en datacommunicatie kunt realiseren.

Heeft u vragen over onze OM2 kabel of de andere producten waar u gebruik van kunt maken voor uw patchkast en bijbehorende apparatuur? Bel ons op werkdagen tussen 9:00 en 17:00 uur op telefoonnummer 024 333 30 02 of gebruik het online contactformulier.

    Attenuation BLP BLP [MHz*km Gigabit Gigabit 10 Gigabit
FiberType Core/Coating 1300 nm 850 nm LED stimulate (OFL) Laser stimulate (EMB) 1000BaseSX 1000BaseLX (1300nm) 10GbaseSX
OM1 62.5/125μm 1.5 3.5 200 (n.a.) 275m 550m ca. 30m
OM2 50/125μm 1.5 3.5 500 (n.a.) 550m 550m ca. 80m
OM3 50/125μm 1.5 3.5 1500 2000 1000m 550m 300m
OM4 50/125μm 1.5 3.5 3500 4700 >1000m 550m 550m
Nieuwsbrief