Vanaf €100 gratis bezorging!           024-7470106
8.8 / 10
  • Vandaag besteld Morgen in huis
  • Niet goed Geld terug
  • Vanaf 100,- Gratis levering
  • Eigen voorraad Korte lijntjes
  • Groot assortiment Scherpe prijzen!
  • Tevreden klanten 100% score

OM3 Glasvezel Bekabeling

Tonen als Foto-tabel Lijst

6 producten

per pagina
Van hoog naar laag sorteren
  1. SC-ST
    Artikelnummer F2062
    Multimode patchkabel SC-ST 1m, duplex 50/125 OM3
    7,00 (excl. BTW) 8,47 (incl. BTW)
  2. SC-ST
    Artikelnummer F2063
    Multimode patchkabel SC-ST 2m, duplex 50/125 OM3
    8,00 (excl. BTW) 9,68 (incl. BTW)
  3. LC-SC
    Artikelnummer Z1517
    Multimode patchkabel, LC-SC 20m, duplex 50/125 OM3
    42,00 (excl. BTW) 50,82 (incl. BTW)
  4. LC-SC
    Artikelnummer Z1518
    Multimode patchkabel, LC-SC 1m, duplex 50/125 OM3
    42,00 (excl. BTW) 50,82 (incl. BTW)
  5. LC-SC
    Artikelnummer Z1519
    Multimode patchkabel, LC-SC 2m, duplex 50/125 OM3
    42,00 (excl. BTW) 50,82 (incl. BTW)
  6. LC-SC
    Artikelnummer Z1520
    Multimode patchkabel, LC-SC 3m, duplex 50/125 OM3
    42,00 (excl. BTW) 50,82 (incl. BTW)

OM3 glasvezel bekabeling

Glasvezel OM3 kabels nodig? Hoogwaardige kabels, geschikt tot 100GB/s. Tele- en datacommunicatie met zeer hoge snelheid, zodat u daar zowel thuis als op kantoor professioneel gebruik van kunt maken. Een hoogwaardige keuze voor goede kwaliteit, waarover we u bovendien goed kunnen adviseren.

We zijn uw specialist in glasvezel bekabeling, zowel op basis van OM3 als in OM1, OM2 of OM4. We leggen u graag de verschillen uit, zodat u daar in uw situatie een goede keuze uit kunt maken. Op zoek naar OM3 glasvezel kabel van goede kwaliteit? Dan bent u bij ons aan het juiste adres.

OM3 glasvezel kabels: tot 100GB/s

Glasvezel OM3 kabels zijn geschikt tot snelheden van 100GB/s en zijn daarmee 10x sneller dan de kabels op basis van OM2. Bovendien kunnen we met u meedenken over de maximale afstand waarover u hier gebruik van kunt maken. Op kantoor, bijvoorbeeld als u de patchkast wilt aansluiten op de apparatuur waar u mee wilt werken.

We adviseren u graag over de maximale lengte bij OM3 glasvezel kabels en kunnen u meer vertellen over onze multimode (MM) bekabeling. En wilt u meer weten over SC, LC of ST-kabels op basis van de flinterdunne vezel van glas? We vertellen u er graag meer over, zodat u ontdekt hoe u daar professioneel gebruik van kunt maken.

Glasvezel OM3 bekabeling kopen

Benieuwd naar de glasvezel OM3 kabels, ook in vergelijking tot de andere modellen die er beschikbaar zijn? We zijn uw online specialist in patchkasten. We leggen u graag uit over het verschil met OM2 glasvezel bekabeling en helpen u alle belangrijke accessoires te bestellen.

Bestel online direct uw glasvezel kabels op basis van OM3. Wij gaan er vanuit onze eigen voorraad meteen voor u mee aan de slag. En heeft u vragen over glasvezel op basis van OM3 of een van de andere producten uit ons assortiment? Bel ons op werkdagen tussen 9:00 en 17:00 uur op telefoonnummer 024 333 30 02 of gebruik het online contactformulier.

    Attenuation BLP BLP [MHz*km Gigabit Gigabit 10 Gigabit
FiberType Core/Coating 1300 nm 850 nm LED stimulate (OFL) Laser stimulate (EMB) 1000BaseSX 1000BaseLX (1300nm) 10GbaseSX
OM1 62.5/125μm 1.5 3.5 200 (n.a.) 275m 550m ca. 30m
OM2 50/125μm 1.5 3.5 500 (n.a.) 550m 550m ca. 80m
OM3 50/125μm 1.5 3.5 1500 2000 1000m 550m 300m
OM4 50/125μm 1.5 3.5 3500 4700 >1000m 550m 550m
Nieuwsbrief