Vanaf €100 gratis bezorging!           024-7470106
8.8 / 10
  • Vandaag besteld Morgen in huis
  • Niet goed Geld terug
  • Vanaf 100,- Gratis levering
  • Eigen voorraad Korte lijntjes
  • Groot assortiment Scherpe prijzen!
  • Tevreden klanten 89% score
10,00 (excl. BTW) 12,10 (incl. BTW)
Op vooraad!
Producten vergelijken
Geen producten geselecteerd.

Multimode patchkabel ST-LC 1m, duplex 50/125 OM2

Artikelnummer F100
Meer informatie
Kleur kabel Oranje
Garantie 2 jaar

Multimode patchkabel ST-LC 1m, duplex 50/125 OM2

Geen accessoires

Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over:Multimode patchkabel ST-LC 1m, duplex 50/125 OM2
Uw waardering
Share on Facebook: Share on Twitter: Share on Google Plus:
Nieuwsbrief