Vanaf €100 gratis bezorging!           024-7470106
9.1 / 10
  • Vandaag besteld Morgen in huis
  • Niet goed Geld terug
  • Vanaf 100,- Gratis levering
  • Eigen voorraad Korte lijntjes
  • Groot assortiment Scherpe prijzen!
  • Tevreden klanten 91% score
15,00 (excl. BTW) 18,15 (incl. BTW)
Op vooraad!
Producten vergelijken
Geen producten geselecteerd.

Glasvezel kabel ST-ST 5m, duplex 50/125 OM2 Multimode

Artikelnummer ZAM125
Meer informatie
Kleur kabel Oranje
Garantie 2 jaar

Glasvezel kabel ST-ST 5m, duplex 50/125 OM2

Geen accessoires

Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over:Glasvezel kabel ST-ST 5m, duplex 50/125 OM2 Multimode
Uw waardering
Share on Facebook: Share on Twitter: Share on Google Plus:
Nieuwsbrief