Vanaf €100 gratis bezorging!           024-7470106
9.2 / 10
  • Voor 16:00 besteld Morgen in huis
  • Niet goed Geld terug
  • Vanaf 100,- Gratis levering
  • Eigen voorraad Korte lijntjes
  • Groot assortiment Scherpe prijzen!
  • Tevreden klanten 91% score
9,00 (excl. BTW) 10,89 (incl. BTW)
Op vooraad!
Producten vergelijken
Geen producten geselecteerd.

Multimode patchkabel LC-LC 3m, duplex 50/125 OM2

Artikelnummer F1345
Meer informatie
Kleur kabel Oranje
Lengte 3.0m
Type OM2
Aansluiting 1 LC
Aansluiting 2 LC
Kern afmeting 50/125μm
Garantie 2 jaar
Past in de brievenbus Look to weight

Multimode patchkabel LC-LC 3m, duplex 50/125 OM2

Multi-mode patchkabel FC-1345 is een gedeelte van 1 meter glasvezelkabel met een lengte van 3 meter in verbeterde isolatie. Kabel wordt beëindigd met beide zijden met LC / PC connectoren. LC-connectors worden gekenmerkt door een eenvoudige installatie enbieden de mogelijkheid van het gebruik van high-density optischepoorten. Het zijn miniatuur versies van SC connectoren met de groottevan de RJ-45 connectors. Multi-modusvezel wordt gebruikt in patchcord van OM2 50/125um meteen gemiddelde demping van 3,5 dB / km voor 850nm golflengte en1,5 dB / km voor 1310nm golflengte. Patchcords worden gekenmerktdoor lage demping en de hoogste kwaliteit adereindhulzen. Elke patchcord geeft individuele kwaliteitscontrole (inspectie vanoppervlakken en meting van transmissie-parameters - het inbrengenen return loss).

Geen accessoires

Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over:Multimode patchkabel LC-LC 3m, duplex 50/125 OM2
Uw waardering
Share on Facebook: Share on Twitter: Share on Google Plus:
Nieuwsbrief